ITALIAN BAJA ​

7-10.07.2022
Pordenone

Nasi zawodnicy startujący w rajdzie to Grzegorz Brochocki i Grzegorz Komar z Toyota Land Cruiser, którzy stanęli na starcie tego rajdu w najwyższej możliwej kategorii w Pucharze Świata.

Warto pamiętać, że Toyota klasy T2 nie jest wymarzonym samochodem do pokonywania tak trudnych, wąskich i często kamienistych odcinków jakie przeważały na tym rajdzie ale zawodnicy przejechali bez najmniejszych problemów technicznych! Kamienne trasy, szutrowe drogi z długo utrzymującym się kurzem, wielokrotne przejazdy przez wodę to charakterystyczne dla tego rajdu do pokonania trudności.

Na trasie było pełne skupienie dzięki czemu Greg i Grzegorz mogli pojechać równym, szybkim i satysfakcjonującym ich tempem. Żałujemy, że nasi zawodnicy nie mieli konkurencji w swojej klasie, ale start w cyklu Pucharu Świata wśród najlepszych kierowców to wspaniałe doświadczenie i przeżycie.

Nasza załoga w składzie Grzegorz Brochocki / Grzegorz Komar osiągnęła zamierzony cel i pokonując wszystkie odcinki liczące 345 km odcinek specjalny zameldowała się na mecie w Pordenone! W klasyfikacji generalnej zajęli 22 miejsce, na 32 zawodników ze wszystkich klas.

Ogromne gratulacje!

Galeria

Kilka ujęć z rajdu

CTA pre head

Chcesz być częścią świata rajdowego? 

Pojedź z nami na rajd!
Zobacz więcej

Pozostałe rajdy

BAJA MOROCCO
Baja TT Sharish GIN
BAJA POLAND 2023
RAJD POLSKIE SAFARI
BAJA BORNE SULINOWO
MAROCCO DESERT CHALLENGE
BAJA DRAWSKO
FENIX RALLY
BAJA 22
BALKAN OFFROAD RALLYE
BAJA POLAND
FENIX RALLY
1 2 3 5
Zobacz wszystkie rajdy
crossmenuchevron-down