Warsztat

WARSZTAT
Zapewniamy profesjonalną obsługę twojego pojazdu w Baranowie koło Poznania. Kompleksowo zadbamy o samochody terenowe, jak i osobowe - nic nam nie jest straszne! U nas wymienisz również koła czy opony, a dodatkowo je przechowamy. Świat off-roadu nie jest nam straszny, dlatego przeprowadzamy także modyfikacje 4x4.
Zapraszamy!

Wulkanizacja

Profesjonalna i szybka obsługa samochodów osobowych, terenowych, dostawczych
Wymiana opon i kół
Przechowywanie opon
Czytaj więcej

Modyfikacje 4x4

Specjalizujemy się w tworzeniu samochodów, które sprostają Twoim ekstremalnym przygodom.
Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem mokrych, błotnistych tras, czy wolisz wyzwania górskie, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie
Czytaj więcej

Serwisowanie aut terenowych

Jeśli jesteś posiadaczem samochodu terenowego i zależy Ci na jego doskonałym stanie technicznym, to serwisowanie aut terenowych w Overlimit jest usługą dla Ciebie.
Czytaj więcej

Serwisowanie aut osobowych

Choć terenówka jest naszą pasją, to właśnie miejski samochód jest niezbędny w codziennym życiu. Dzięki naszym specjalistom, Twoje auto osobowe będzie zawsze w pełni sprawne i gotowe do jazdy.
Czytaj więcej

Częste pytania

  • Oferujemy szeroki zakres modyfikacji samochodów terenowych ustalany bezpośrednio z klientem. Przykładowe modyfikacje jakie przeprowadzamy to: podniesienie zawieszenia, montaż dodatkowego wyposażenia off-roadowego.

  • Czas trwania procesu modyfikacji samochodu terenowego zależy od zakresu prac i indywidualnych preferencji klienta. Z reguły proces ten trwa od kilku dni do kilku tygodni, w zależności od skomplikowania modyfikacji.

  • Koszty modyfikacji samochodu terenowego są zależne od zakresu prac, rodzaju modyfikacji oraz użytych części. Możemy przygotować indywidualną wycenę po konsultacji i określeniu twoich potrzeb.

  • Modyfikacje samochodu terenowego pozwalają poprawić jego wydajność, trakcję, zdolności terenowe oraz komfort jazdy. Zmodyfikowany samochód będzie bardziej elastyczny i gotowy do pokonywania najtrudniejszych tras off-roadowych.

crossmenuchevron-down