FENIX RALLY 2021

13-20.03.2021
Tunezja

Wrota Sahary - Pierwsza edycja Rajdu Fenix: 10 dni poza domem, 6 dni rajdu po pustyni w Tunezji - 8 noclegów w 4 gwiazdkowym hotelu i jeden na campie na pustyni podczas najdłuższego odcinka.

W tym maratonie udział wzięły dwie załogi:

Magda Zając i Mariusz Pietrzycki w Toyocie Land Cruiser w klasie open (nr samochodu 214) i zajęli 2 miejsce w klasie historycznej oraz 8 w klasyfikacji generalnej!

Grzegorz Brochocki i Grzegorz Komar w Toyocie Land Cruiser w klasie limited (nr samochodu 212) i ukończyli rajd na 2 miejscu w klasie limited i 12 w klasyfikacji generalnej!

Kilka słów od Team Managera Krzysztofa Wicentowicza: "Kiedy zapadła decyzja na wyjazd na rajd do Tunezji, a wiec na inny kontynent, byliśmy niepewni jak w tych trudnych czasach będzie wyglądała organizacja zawodów - tym bardziej, że to pierwsza edycja Fenixa. Jednak głód wyjazdu i rywalizacji był ogromny. Tutaj należy się wielki szacunek dla organizatorów za doskonałe przygotowanie i stworzenie nowego, arcyciekawego rajdu. Brawa! Nasz zespół po raz kolejny stanął ponad limitem oczekiwań. Zarówno zawodnicy, jak i cały zespół, dali z siebie wszystko. Wracamy do Polski z nowymi doświadczeniami i co bardzo cieszy z pucharami!"

Galeria

Kilka ujęć z rajdu

CTA pre head

Chcesz być częścią świata rajdowego? 

Pojedź z nami na rajd!
Zobacz więcej

Pozostałe rajdy

BAJA MOROCCO
Baja TT Sharish GIN
BAJA POLAND 2023
RAJD POLSKIE SAFARI
BAJA BORNE SULINOWO
MAROCCO DESERT CHALLENGE
BAJA DRAWSKO
FENIX RALLY
BAJA 22
BALKAN OFFROAD RALLYE
BAJA POLAND
ITALIAN BAJA ​
1 2 3 5
Zobacz wszystkie rajdy
crossmenuchevron-down