Szczecin, Drawsko Pomorskie

Dzień 1 na Baja Poland zaliczamy do bardzo udanych!

Nasze załogi po 6 kilometrowym prologu:

#404 Patrycja Brochocka i Karolina 4 miejsce

#405 Krzysztof Wicentowicz i Grzegorz Komar 5 miejsce w klasyfikacji FIA T4 w Pucharze Świata!

Dzień 2 na Baja Poland

Dziś według planu na zawodników czekał poligon w Drawsku Pomorskim i 320 km do przejechania (odcinek 160 km, serwis, odcinek 160 km, serwis)

Ale jak to czasem bywa, dzień nie był tak udany jak wczorajszy…

Zaraz po starcie do porannego odcinka awarii uległ Canam naszych zawodniczek, Patrycji i Karoliny. Auto naprawione w mgnieniu oka, ale zgodnie z regulaminem nie mogło już dziś startować dalej.

Nasi zawodnicy, Krzysztof i Grzegorz, ukończyli poranny odcinek sprawnie, ale niestety dawne problemy zdrowotne dały o sobie przypomnieć i Panowie nie wystartowali do kolejnego odcinka.

Dzień 3 Baja Poland

Dzisiejszy dzień prowadził trasami w Szczecinie i gminie Dobra, ilość kilometrów wyniosła ok 60. Odcinki, a były dwa, prowadziły przez leśne drogi, polany, a także przez piaszczyste partie z licznymi skrętami, zawrotami - ta różnorodność sprawiła, ze trasa wymagała dużego skupienia zarówno dla kierowcy jak i pilota.

Obie nasze załogi wystartowały w tych odcinkach i ukończyły szczęśliwie ten dzień jak i cały rajd, a do tego zameldowali się na podium w kategorii T4 FIA (w RMPST):