Polki Rally

NASZ TEAM

100% załoga KOBIECA

Jedyna polska 100% kobieca załoga jeżdżąca w najwyższej randze rajdów terenowych - cross-country Patrycja Brochocka i Karolina Zysnarska - Polki Rally by Overlimit mają szansę zapisać się w historii motorsportu jako pierwsza w 100% kobieca załoga z Polski, która stanie na starcie Rajdu Dakar. Panie wystartują pojazdem Can-Am Maverick w najprężniej rozwijającej się klasie SSV.
Patrycja Brochocka
Karolina Zysnarska
AUTO

Can-Am MAVERICK X3

Lekki pojazd terenowy, świetnie sprawdza się w trudnych warunkach. Jego waga całkowita wynosząca zaledwie 945 kg czyni z niego jeden z najlżejszych pojazdów na odcinkach rajdowych.
Współpracujemy z:
O Nas

2 kobiety 1 Maverick

Patrycja i Karolina swoją współpracę rajdową rozpoczęły w 2021 roku, kiedy to postawiły przejechać razem pierwszy rajd. A że nie boją się pokonywać trudności i robić rzeczy niemożliwych postanowiły, że pierwszym wspólnym startem będzie maraton pustynny w pojeździe bez przedniej szyby. I tak o to ujarzmiły Saharę i SSV za jednym podejściem! Zawodniczki przejechały wspólnie cały sezon 2022, podczas którego pokonały tysiące kilometrów, między innymi w 4 rajdowych maratonach, które odbywały się na tunezyjskiej pustyni, polskich poligonach i rumuńskich Karpatach.
T4
Załoga startuje w klasie o nazwie T4, która jest ściśle określona przepisami
BAJA
FIA Załoga rywalizuje w rajdach terenowych typu Baja
SSV
Skrót ten oznacza lekki pojazd terenowy, którym startuje załoga
Galeria

Zobacz nas w akcji

crossmenuchevron-down